Radionica „Inovacijski vaučeri“

Ured za projekte i transfer tehnologije Sveučilišta u Splitu organizira radionicu „Inovacijski vaučeri“ koja će se održati u utorak, 3. srpnja 2018. u 9.30 sati, u Multifunkcionalnoj dvorani  Sveučilišne knjižnice Sveučilišta u Splitu, Ruđera Boškovića 31 (sjeverna zgrada, II kat)

Osnovna tema konferencije je upoznati prijavitelje i znanstveno istraživačke organizacije s novim „Pozivom na dostavu projektnih prijedloga – Inovacijski vaučeri za MSP – ove" i na značaj ovog Poziva za razvoj suradnje MSP–ova sa znanstveno istraživačkim organizacijama u svrhu istraživanja i razvoja inovacija.

Tijekom radionice bit će prostora za diskusiju i pitanja s ciljem da se prijavitelji upoznaju s pravilima ovog Poziva koji se razlikuje od prethodnih.

Detaljni program pogledajte u dokumentu u prilogu, a više o samom pozivu možete pročitati na sljedećoj poveznici.

Potrebno poslati potvrdu dolaska najkasnije 29.6.2018.