Najave i događanja

Novi studij na PMF-u u skladu s Akcijskim planom za reorganizaciju postojećih i uspostavu novih studija mediteranske orijentacije

Sukladno Strategiji Sveučilišta u Splitu, Senat Sveučilišta u Splitu je usvojio Akcijski plan za reorganizaciju i uspostavu novih preddiplomskih i diplomskih studija Mediteranske orijentacije. U skladu s ovim akcijskim planom, a sukladno dogovoru dviju sastavnica, Odjela za studije mora i Prirodoslovno-matematičkog fakulteta,  Prirodoslovno-matematički fakultet je postao izvođač preddiplomskog sveučilišnog studijskog programa Biologija i ekologija mora. Taj program je nedavno odlukom Senata izmijenjen u program Biologija i ta izmjena će se uskoro evidentirati u upisnicima MZO-a i AZVO-a. Upis na studijski program Biologije očekujemo iduće akademske godine.

Vezani dokumenti