Studentski život

Svečani početak manifestacije "Advent na Kampusu"

Svečani početak  adventskih događanja na Kampusu ispred Studentskog doma „Dr. Franjo Tuđman“ održat će se u ponedjeljak, 3. prosinca s početkom u 18 sati, uz nastup grupe Best. Tom prigodom studentski  Kampus zablistat će mnoštvom svjećica na božićnim drvcima i adventskim kućicama.

Manifestacija "Advent na Kampusu", kojom želimo približiti adventsku čaroliju studentima koji se zbog studija nalaze izvan svog mjesta stanovanja, trajat će do 20. prosinca, a svakog dana, pod grijaćim lampama, zagarantirana je zabava od 18 do 24 sata, uz odlične DJ-e, napitke, kuhano vino, pivo, kobasice i fritule. Očekuje nas i raznovrstan program u kojem će sudjelovati studentske udruge uz glazbu uživo, večer poezije, kao i adventski koncert studentskih sastava.