Sveučilišni sport

Prva domaća utakmica AFC Universitasa u 1.HMNL

AFC Universitas igra svoju prvu domaću utakmicu u 1.HMNL u petak 12. listopada u 19:00 sati u Maloj dvorani sportskog centra Gripe. Povijesni je to nastup ovoga studentskog kluba pred domaćom publikom u kojem se susreću s jakim protivnikom, nekadašnjim prvakom i prošlogodišnjim viceprvakom - FC Splitom. Klub je to s dugogodišnjom tradicijom igranja u 1.HMNL i svake godine, pa tako i ove slovi za jednog od favorita za osvajanje naslova prvaka.

Prošle godine u 2.HMNL naši su se studenti već susreli s FC Splitom međutim s njihovom drugom ekipom. Ovoga puta čeka ih savim drugačija utakmica i zasigurno još kvalitetniji protivnik. Poznato je da ove dvije momčadi igraju moderan i napadački futsal tako da se očekuje otvorena i zanimljiva utakmica s puno prigoda na obje strane.

To je izvrsna pozivnica za ljubitelje dobrog futsala da dođu na Gripe u petak u 19:00 sati i podrže svoju momčad. Cijena ulaznice je 10 kuna, a za studente koji prilože svoju iksicu ulaz je besplatan.

Pogledajte i video predstavljanja igrača AFC Universitasa: