Najave i događanja

Dan otvorenih vrata Prirodoslovno-matematičkog fakulteta 'STEmP TO PMF'

Dan otvorenih vrata Prirodoslovno-matematičkog fakulteta 'STEmP TO PMF' održat će se u petak 3. svibnja 2019. godine, u vremenu od 10 do 16 sati. Događaj je namijenjen prvenstveno učenicima srednjih škola koji se nalaze pred izborom studija, ali i svim ostalim zainteresiranima.

Učenici će se moći informirati o studijskim programima koji se izvode na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu te razgovarati sa studentima i nastavnicima kako bi dobili odgovore na sve što ih zanima. Također, moći će iskusiti i iz prve ruke kako je biti student na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu jer će predavanja i vježbe koje se održavaju u sklopu redovite nastave biti otvorena za sve posjetitelje.

U sklopu Dana otvorenih vrata, učenici će imati priliku posjetiti znanstveno-istraživačke laboratorije i upoznati se s znanstvenim istraživanjima koja se provode na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu.

Detaljni program i satnicu događanja možete pronaći na:

Svi su pozvani da dođu na 'STEmP TO PMF' i zakorače na Prirodoslovno-matematički fakultet!