Sveučilišni sport

Druga međunarodna konferencija "Strateško planiranje i upravljanje razvojem športa"

Druga međunarodna konferencija "Strateško planiranje i upravljanje razvojem športa" održat će se 4. listopada na Mediteranskom institutu za istraživanje života, Split.

O konferenciji:

Želiš se upoznati sa smjernicama razvoja sporta u EU i RH?
    Želiš saznati što sportu RH donosi krovni strateški dokument - Nacionalni program športa 2019-2026.?
    Kako upravljati razvojem sporta unutar svoje zajednice?
    Zašto je važan i kako se uspostavlja sustav detekcije talenata na lokalnoj/regionalnoj razini?
    Kako primjere dobre prakse strateškog upravljanja razvoja nacionalnih saveza i sportskih zajednica primijeniti u svojoj sredini?
    Zanima te kako pojednostavniti proces prijava, evaluacije i praćenja provedbe sportskih programa upotrebom IKT-a?
    Zanima te kako definirati elemente i kriterije vrednovanja u natječajima javnih potreba u sportu?
    Zanima te kako izgleda metodologija izrade strategije razvoja u području sporta?
    Želiš razmijeniti mišljenja i iskustva s kolegama na okruglom stolu?

Odgovore na ova i mnoga druga pitanja dat će znanstvenici i stručnjaci iz sustava sporta u RH i svijeta koji će prezentirati pozitivne primjere strateškog upravljanja razvojem sporta i promocije njegovih vrijednosti u RH i svijetu.

PREDAVAČI: Agata Dziarnowska, MA, dr.sc. Krešimir Šamija, dr.sc. Martina Jeričević, Irene Faber, PhD, Johan Pion, PhD, izv.prof.dr.sc. Dino Mujkić, dr.sc. Sanda Čorak, Snježana Jurinić, dipl spec., dr.sc. Josip Miočić, Ivica Zelić, prof., izv.prof.dr.sc. Dražen Čular
Više info na: https://conferenceinsplit.eu/stratesko_planiranje-_i_upravljanje_razvojem_sporta/

Broj sudionika je ograničen - prijavite se putem prijavnog obrasca do 1. listopada